• Главная
  • В Новомосковську створять мобільну бригаду для боротьби з домашнім насильством
14:52, 13 декабря 2018 г.

В Новомосковську створять мобільну бригаду для боротьби з домашнім насильством

В Новомосковську створять мобільну бригаду для боротьби з домашнім насильством

В Новомосковську створять мобільну бригаду з реагування на випадки фізичного та морального насильства в сім’ях. Завданням бригади буде також попередження насильства.

Про це йшлося 13 грудня на засіданні координаційної наради з питань реалізації законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

До складу бригади увійдуть фахівці з соціальних служб міста, психологи, представники міського управління освіти, медичні працівники, спеціалісти служби у справах дітей, центру надання адміністративних послуг та поліції.

На нараді також визначилися з системою та з черговістю спільних дій в випадку  конкретного факту катування (фізичного або морального), нанесення фізичних ушкоджень, погроз та такого іншого в родинах.

Окремо окреслили дії мобільної бригади в випадках недопустимої поведінки батьків по відношенню до своєї дитини. Також скоординували роботу в випадках вчинення над дитиною в сім’ї фізичного насильства.

Як повідомила головуюча на нараді, заступник міського голови з питань соціально-культурного розвитку міста Ольга Тихонова, склад мобільної бригади з реагування на домашнє насильство затвердять на одному з наступних виконкомів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...