![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
15:58, 26 листопада 2018 р.
Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України
![Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритом... Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України](/dist-assets/images/cap.jpg)
24 листопада юні новомосковські каратисти спортивно-патріотичного клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України з «кіокушин» карате. Усього була відряджена команда з 12 чоловік.
Про це повідомив нашому кореспонденту тренер команди Максим Заблуда. Він також розповів, що змагання відбулися в місті Полтава. Заїхали спортсмени днем раніше, щоб мати змогу адаптуватися, відпочити.
Усього в Відкритому Кубку України взяли участь понад 360 спортсменів різних вікових категорій з 12 областей України.
В запеклому протистоянні вихованці спортивно-патріотично клубу "РУСИЧІ" вибороли такі нагороди:Максим Кива - 1е місце;Всеволод Борець - 1е місце;Єва Чос - 1е місце;Єремій Прищіп - 2 місце;Богдан Зубатий - 3 місце;Владислав Лєщенко - 3 місце.
Тренер юних новомосковських каратистів також відзначив самовіддачу та наполегливість усієї команди, попри те, що у деяких його вихованців було навіть по 4 двобої.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...