Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України

Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України, Алена Тищенко

24 листопада юні новомосковські каратисти спортивно-патріотичного клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України з «кіокушин» карате. Усього була відряджена команда з 12 чоловік.

Про це повідомив нашому кореспонденту тренер команди Максим Заблуда. Він також розповів, що змагання відбулися в місті Полтава. Заїхали спортсмени днем  раніше, щоб мати змогу адаптуватися, відпочити.

Усього в Відкритому Кубку України взяли участь понад 360 спортсменів різних вікових категорій з 12 областей України.

В запеклому протистоянні вихованці спортивно-патріотично клубу "РУСИЧІ" вибороли такі   нагороди:Максим Кива - 1е місце;Всеволод Борець - 1е місце;Єва Чос - 1е місце;Єремій Прищіп - 2 місце;Богдан Зубатий - 3 місце;Владислав Лєщенко - 3 місце.

Тренер юних новомосковських каратистів також відзначив самовіддачу та наполегливість усієї команди, попри те, що у деяких його вихованців було навіть по 4 двобої.

Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України, фото-1 Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України, фото-2 Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України, фото-3 Новомосковські каратисти клубу «Русичі» взяли 3 золота на Відкритому Кубку України, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии