• Главная
  • Працівники держустанов Дніпропетровщини мають нагоду постажуватися в Німеччині
19:03, 13 ноября 2018 г.

Працівники держустанов Дніпропетровщини мають нагоду постажуватися в Німеччині

Працівники держустанов Дніпропетровщини мають нагоду постажуватися в Німеччині

Молоді держслужбовці Дніпропетровської області можуть пройти стажування у країні Центральної Європи. Такі перспективи відкриває Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини. Дедлайн подачі заявок – 30 листопада. 

До участі запрошуються держслужбовці, які ще не досягли 40-річного віку, добре володіють англійською, мають принаймні рік професійного досвіду роботи у середній ланці державного управління, цікавляться зовнішньою політикою.

Навчальна програма – з 3 по 24 травня 2019 року. У ній – спеціалізовані семінари з політології та економіки, роботи зі ЗМІ, дискусії, мовні курси, а також екскурсії до європейських міст.

Всім зацікавленим слід вмістити на одну сторінку мотиваційний лист англійською мовою, у якому окреслити основне коло своїх фахових інтересів. Також англійською додати автобіографію із фотокарткою паспортного формату. Від роботодавця – довідка про те, з якого часу і на якій посаді працює кандидат (українською мовою). 

Заявки надсилати в письмовій формі до 30 листопада 2018 року на адресу: 01901, Київ, вул. Хмельницького, 25, відділ політики Посольства Німеччини.

У січні 2019 року, після першого відбіркового туру, кандидати складуть письмовий тест з англійської мови та політики. Тих, хто витримає, всередині лютого запросять до Києва на екзаменаційну співбесіду.

Всі, хто вирушить до Німеччини, отримають гроші на транспортні витрати, добові на період стажування, а також безкоштовне помешкання в Берліні.

Усі питання надсилайте на [email protected].

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...