• Главная
  • В Новомосковську у проблемних сім’ях виховуються 99 дітей
18:40, 25 октября 2018 г.

В Новомосковську у проблемних сім’ях виховуються 99 дітей

В Новомосковську у проблемних сім’ях виховуються 99 дітей

Станом на 1 жовтня в Новомосковську перебуває на обліку 48 сімей та 1 особа, які опинилися у складних життєвих обставинах. В цих сім’ях виховується 99 дітей.

Про це йдеться у звіті про соціальну підтримку сімей, що потрапили в сладну життєву ситуацію, який оприлюднила прес-служба міської ради.

 Міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді надає таким сім’ям допомогу у вигляді одягу, взуття, іграшок, канцтоварів, засобів особистої гігієни, а також психологічні консультації. З метою працевлаштування дорослих членів таких родин ведеться співпраця з центром зайнятості.У разі необхідності надається допомога  у відновленні документів.

Всього ж цьогоріч координаційна рада по роботі  з сім’ями міста, які опинилися у складних життєвих обставинах, розглянула справи 163 сімей. У минулому році таких сімей було 247. Найчастіше до центру звертаються з приводу насильства в сім’ї, сімейних конфліктів, алкогольної або наркотичної залежності одного з членів родини, сирітства, інвалідності, соціальної адаптації молодих людей, що звільнилися з місць позбавлення волі.

Читайте також: У Новомосковську "особливим" дітям допоможуть здобути загальну середню освіту

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...