• Главная
  • В Новомосковську «особливим» дітям допоможуть здобути загальну середню освіту
16:33, 23 октября 2018 г.

В Новомосковську «особливим» дітям допоможуть здобути загальну середню освіту

В Новомосковську «особливим» дітям допоможуть здобути загальну середню освіту

В Новомосковську дітям з особливими освітніми потребами допоможуть здобути  загальну середню освіту. Щоб реалізувати освітні права таких дітей та задля подальшої їх інтеграції в суспільство, в міських закладах загальної середньої освіти № 6, 7, 8, 12 та 15 створили інклюзивні класи.

Як повідомила нашому кореспонденту заступник начальника управління освіти міста Новомосковська Катерина Сильченкова, в класах з інклюзивною формою навчання «особливі» діти здобудуть освіту спільно зі здоровими однолітками. Окрім цього, додала керівник, в ЗЗСО № 8 створили 2 спеціальні класи (окремі класи  для навчання дітей,  які  потребують  корекції фізичного або  розумового  розвитку,  у  спеціально  створених умовах).

В Новомосковську, також,  по вулиці Г. Зелінського, 5-А (територія Колегіуму № 11), запрацював  «Інклюзивно – ресурсний центр». Головне призначення центру - забезпечити права дітей з особливими освітніми потребами у віці від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Спеціалісти ІРЦ  вивчатимуть «особливих» дітей, визначатимуть їх індивідуальні потреби, проводитимуть комплексну оцінку їх розвитку. Також в центрі  надаватимуть консультації закладам освіти і батькам та здійснюватимуть психолого-педагогічний  і корекційний супровід «особливих» дітей.

Читайте також: В Новомосковськ на тренувальні збори приїхали Паралімпійські Чемпіон

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...