![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
14:29, 27 вересня 2018 р.
У Новомосковську знайшли кошти на секцію спортивного плавання
![У Новомосковську знайшли кошти на секцію спортивного плавання У Новомосковську знайшли кошти на секцію спортивного плавання](/dist-assets/images/cap.jpg)
За рахунок отриманої економії бюджетних коштів (за результатами аналізу виконання бюджету за 9 місяців цього року), профінансують роботу відділення спортивного плавання у КЗ «Новомосковська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа».
Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила заступник міського голови, начальник фінансового управління Тетяна Дакова.
За рахунок бюджету будуть працювати 4 групи початкової підготовки. А це означає що 50 дітей зміцнять своє здоров ’ я та вдосконалять свої навички в спортивному плаванні.
Керівник міста також додала, що за рахунок міського бюджету буде профінансована й заробітна плата тренера з плавання. Тетяна Дакова висловила сподівання, що в 2019 році на відділення плав ання передбач ать бюджетне фінансування.
Читайте також: В Новомосковську пройде акція до Всесвітнього дня серця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...