• Главная
  • В Новомосковську пройде акція до Всесвітнього дня серця
12:27, 27 сентября 2018 г.

В Новомосковську пройде акція до Всесвітнього дня серця

В Новомосковську пройде акція  до Всесвітнього дня серця

З 24 по 29 вересня проводиться інформаційний тижневик Міністерства охорони здоров’я України присвячений Всесвітньому дню серця, який відзначається 29 вересня.

Про це повідомив єдиний Веб-портал органів виконавчої влади України.

Хвороби серця наразі є головною причиною смертності українців. Впроваджені на державному рывні зміни у лікуванні серцево-судинних захворювань дали перші результати: кількість смертей від серцево-судинних захворювань за минулий рік скоротилася на 20%. Водночас дуже важливо, щоб українці дбали про профілактику, вміли розпізнати загрозливі симптоми, знали куди звертатись за допомогою і які послуги, ліки та медвироби для них уже оплатила держава. Інформацію, яку потрібно знати, щоб запобігти хворобам або вчасно допомогти собі при серцевому нападі, як виявити порушення мозкового кровообігу та розпізнати у себе або у членів родини інсульт або інфаркт, можна знайти в інформаційних матеріалах тижневика МОЗ України до Всесвітнього дня серця за посиланням Громадянам-Здоров’я А-Я.

Як розповів головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новомосковська» Леонід Гінкота, 28 вересня у закладі за адресою: вул Сучкова,40 пройде акція до Всесвітнього дня серця. Мешканці міста зможуть безкоштовно отримати консультацію кардіолога та інших спеціалістів, виміряти кров’яний тиск та рівень цукру, зробити кардіограму. Керівник закладу також додав, що в усіх амбулаторіях міста зараз можна зробити експрес-тест на інфаркт.

Читайте також: 200 лет назад английский врач Джеймс Бланделл провёл первую в мире операцию по переливанию крови

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...