• Главная
  • В Новомосковському історико-краєзнавчому музеї нова виставка
11:34, 14 сентября 2018 г.

В Новомосковському історико-краєзнавчому музеї нова виставка

В Новомосковському історико-краєзнавчому музеї нова виставка

В Новомосковському історико-краєзнавчому музеї імені Петра Калнишевського запрацювала нова виставка. Художні роботи Олександра Білого, помилуватися якими новомосковці мали змогу впродовж майже двох місяців, уступили місце портретам видатних особистостей Присамар’я, та тих, хто суттєво вплинув на його історію та розвиток.

Як повідомив нашому кореспонденту в.о. директора музею Костянтин Мешко, виставка триватиме до 11 жовтня, а змінять її роботи з Миколаївського розпису майстрів Новомосковщини.

Серед портретів особистостей краю - Петро Калнишевський – останній кошовий отаман Запорозької Січі. Саме з його ініціативи в 1775 році в містечку Самарчик-Новоселиця розпочали будівництво Свято-Троїцького Собору.

Також серед портретної галереї відважна учасниця антинацистського робітничого руху в місті Лейпцигу. Разом з групою остарбайтерів Таїсія готувала повстання на збройних заводах міста. Була закатована в застінках Гестапо. Ім’я Таїсії носить одна з лікарень Лейпцига.

Відвідувачі зможуть побачити і портрет бандуриста, поета, політв’язня радянських таборів Миколи Сарми-Соколовського та багатьох інших відомих земляків.

Читайте також: Сегодня празднуют Славянский Новый год

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...