• Танкісти 25-ї бригади стали кращими в Десантно-штурмових військах ЗСУ
12:39, 3 вересня 2018 р.

Танкісти 25-ї бригади стали кращими в Десантно-штурмових військах ЗСУ

Взвод танкової роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади став переможцем змагань між танковими підрозділами бригад Десантно-штурмових військ , які днями завершилися на Житомирщині. Друге місце посіли танківсти 95 -ї окремої десантно-штурмової бригади , а третє - танковий взвод 79 -ї бригади.

Про це повідомила п рес-служба командування десантно-штурмових військ ЗСУ.

Цьогоріч за перемогу боролися танкісти 25 -ї , 79-ї , 80-ї та 95-ї бригад. Змагання проходили в декілька етапів: наступальний та оборонний бій, снайперська стрільба, водіння танка, евакуація та перша медична допомога пораненим, оцінка рівня фізичної підготовки бійців.

«Ці змагання показують кожному командиру танкового підрозділу навченість та підготовку особового складу. Хлопці відпрацьовують на всі сто відсотків, кожен знає своє завдання під час тієї чи іншої вправи, а головне – кожен любить свою справу та свою бойову машину. Без любові та абсолютної відданості нам би не вдалося зайняти першу позицію на цих змаганнях» – поділився враженнями командир танкової роти 25-ї бригади Андрій Зайченко, танковий взвод якого виборов перемогу.

Нагадаємо, що це не перша перемога 25-ї бригади у танковому біатлоні. У 2016 році танкісти бригади стали переможцями змагань підрозділів різних видів та родів військ у зоні АТО. А торік здобули перемогу у змаганнях на кращий танковий взвод серед бригад Десантно-штурмових військ.

Після цієї перемоги танкісти 25-ї бригади візьмуть участь у змаганн ях на першість Збройних Сил, переможець яких представить Україну на міжнародних змаганнях з танкового біатлону.