Новомосковські поліцейські провели навчання з протидії масовим заворушенням

Під час навчань 16 серпня у Новомосковську правоохоронці Новомосковського відділу поліції та додатково залучені сили Магдалинівського, Петриківського, Царичанського та Перещепинського відділень поліції відпрацювали спільні дії у разі ускладнення криміногенної обстановки під час масових заворушень.

Про це повідомили у Новомосковському відділі поліції.

Для тренування змоделювали ситуацію, яка може виникнути під час масових заворушень.

За легендою командно-штабних навчань, поліцейські мали локалізувати групове порушення громадського порядку та не допустити проникнення агресивно налаштованих громадян на внутрішній двір адміністративної будівлі Новомосковського відділу поліції.

Перед початком тренувань з особовим складом провели інструктаж.

О крім основних груп, у навчанні брали участь працівники групи діалогу або превентивної комунікації. Вони на місці події повинні були вести перемовини з агресивно налаштованими представниками угрупування.

Новомосковські поліцейські провели навчання з протидії масовим заворушенням , фото-1 Новомосковські поліцейські провели навчання з протидії масовим заворушенням , фото-2 Новомосковські поліцейські провели навчання з протидії масовим заворушенням , фото-3 Новомосковські поліцейські провели навчання з протидії масовим заворушенням , фото-4 Новомосковські поліцейські провели навчання з протидії масовим заворушенням , фото-5

В результаті тренувань поліція затримала лідерів агресивно-налаштованих угрупувань і локалізувала порушення громадського порядку.

Після проведення навчань керівництво поліції розгляну ло результати спрацювання сил, зібраних за короткий час для реагування на загрозу громадському порядку та безпеці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии