Звільненим з місць покарання новомосковцям допоможуть адаптуватися

17 серпня у Новомосковську пройшло засідання комісії з питань розробки спільних заходів органу пробації (установа виконання покарань) та соціального супроводу і патронажу осіб, звільнених з місць покарання або тих, які незабаром будуть звільнені.

На засіданні узгодили спеціальну схему взаємодії установи виконання покарань з відповідними органами. Звільненими в Новомосковську опікуються місцевий відділ поліції, органи охорони здоров’я міста, центр зайнятості, центр соціальних служб для сім’ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення, спостережна комісія.

Директор Новомосковського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ірина Роздайбіда повідомила, що за 3 місяці до звільнення ці органи встановлюють зв’язок з установою виконання покарань, щоб допомогти звільненому влитися в соціум, отримати роботу, знайти житло.

Як зазначила на засіданні комісії головний лікар Новомосковської центральної міською лікарні Наталія Сіренко, звільненим, які потребуватимуть медичної допомоги, допоможуть пройти обстеження та призначать курс лікування. Звільненими, хворими на туберкульоз, опікуються лікарі туберкульозного диспансеру.

Начальник Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич розповів про роботу щодо працевлаштування звільнених з місць відбування покарань.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии