• Юні футболісти з Новомосковська стали другими на турнірі в Кам’янському
14:20, 12 червня 2018 р.

Юні футболісти з Новомосковська стали другими на турнірі в Кам’янському

Юні футболісти Новомосковської ДЮСШ вибороли друге місце на футбольному турнірі «Кубок мрій» серед гравців 2004 – 2005 року народження, що відбувся 10 червня у місті Кам’янське.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомила Федерація футболу міста Кам’янське.

У турнірі взяли участь чотири команди з Дніпра, Кам’янського та Новомосковська. Учасники зіграли між собою по колу  з тривалістю кожного тайму по 20 хвилин.

Юні футболісти з Новомосковська стали другими на турнірі в Кам’янському, фото-1

За підсумками змагань перемогу святкували юні гравці Дніпровської ДЮСШ №2, які виграли всі три своїх матчі і стали володарями літнього Кубка Мрій.

У поєдинку за друге місце зійшлися юні футболісти Новомосковської ДЮСШ та «Сталь-2017» з Кам’янського. Перемогу з рахунком 2:0 вибороли новомосковці.

Всі команди отримали медалі, грамоти, футбольні м’ячі та призи кращим гравцям турніру.