Об’єднані громади Новомосковщини можуть виграти грант на проведення Європейського тижня мобільності

Об’єднані громади Новомосковщини можуть виграти грант на проведення Європейського тижня мобільності, Алена Тищенко

ОТГ Дніпропетровщини, які прагнуть розвивати екологічні види транспорту, запрошують взяти участь у всеукраїнському конкурсі. Переможці отримають грант на проведення на своїй території Європейського тижня мобільності-2018.

Європейський тиждень мобільності – загальноєвропейська ініціатива з популяризації «зеленого транспорту». Це можуть бути піша хода, велосипедні поїздки, громадський транспорт, екологічні автівки та ін.

Для участі в конкурсі слід просто подати проектну заявку (http://www.mobilityweek.org.ua/wp-content/uploads/EMW-2018-Grants-Application-Form-2018.doc.docx) та заповнити форму бюджету проекту (http://www.mobilityweek.org.ua/wp-content/uploads/EMW-2018-Grants-Budget-Form-2018.xls.xlsx). Кінцевий строк – 18 червня.

Запропоновані проекти мають бути завершені не пізніше 15 жовтня 2018 року, обсяг очікуваного фінансування – до 60 тис. грн.

Крім ОТГ, у ньому можуть брати участь громадські організації, зареєстровані на території цих громад.

Конкурс – частина проекту «Зелене світло велоруху у громадах», який проводить громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (067) 493-75-68 або електронною адесою [email protected]

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии