• Главная
  • Новомосковська стоматологія подбає про сталу роботу діагностичної апаратури
14:09, 28 мая 2018 г.

Новомосковська стоматологія подбає про сталу роботу діагностичної апаратури

В Новомосковській міській стоматологічній поліклініці вживають заходів для забезпечення безперебійної роботи діагностичного рентгенологічного устаткування.

Це стало відомо з системи електронних закупівель Прозорро.

Адміністрація КЗ "комунального лікувального закладу днями уклала договір на надання послуг з технічного обслуговування рентгенологічного устаткування з ТОВ «Тушибо».

За умовами угоди виконавець зобов ’ язується щоквартально проводити технічне обслуговування діагностичного устаткування клініки, а саме ортопантомограма та апарата рентгенівського дентального. Наразі зазначена апаратура перебуває у справному робочому стані. У разі відмови обладнання виконавець повинен відновити його експлуатаційну готовність протягом 30 днів з моменту отримання повідомлення від замовника. Якщо виникне необхідність ремонту діагностичної апаратури, між виконавцем і замовником буде укладений окремий договір на його проведення.

Договір діє до кінця поточного року. Технічне обслуговування рентгенологічного обладнання в період з 1 червня до 31 грудня 2018 року обійдеться поліклініці у 2565 гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...