• Главная
  • В Новомосковську збираються переробляти сирий бензол
13:34, 24 мая 2018 г.

В Новомосковську збираються переробляти сирий бензол

Товариство з обмеженою відповідальністю „РЕСПЕКТ КОМПАНІ” планує встановити в Новомосковську установку з переробки сирого бензолу.

Повідомлення про це опубліковане 18 травня на офіційному сайті Міністерство екології та природних ресурсів України .

Як зазначається у повідомленні, на площі 0,55 га по вулиці Північній,4В демонтують обладнання старої нафтобази і встановлять нове. На ньому здійснюватиметься переробка кам’яновугільної смоли для отримання з неї продуктів на продаж.

Ділянка, де планують встановити обладнання, з трьох боків оточена іншими підприємствами, а з півдня межує з приватною територією. Житлова забудова знаходиться на відстані 300 метрів від найближчих джерел шкідливих викидів майбутнього виробництва.

Компанія-забудовник стверджує, що майбутнє виробництво не матиме шкідливого впливу на соціальні умови життєдіяльності населення. Як вказано в документі, переробна установка буде обладнана системою запобігання проливів сировини та інших технологічних продуктів, до якої входять спеціальне непроникаюче покриття, стійке до неполярних розчинників, піддони під обладнання та спеціальне обладнання для виключення несанкціонованого доступу до місць зберігання палива. Стічні води будуть накопичувати у спеціальних резервуарах, а потім вивозити. Воду планується передавати за договорами іншим організаціям. Як і де відбуватиметься подальше очищення або зберігання цієї води, не повідомляється.

Новомосковці можуть висловити свої зауваження і пропозиції щодо нового виробництва протягом 20 робочих днів з дня публікації повідомлення на веб-сайті Мінекології України. Їх необхідно надсилати до Департамент у екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації (вул. Лабораторна, б. 69, м. Дніпро, 49000 Телефон: (056)46-41-61, (068)939-94-20 e-mail: [email protected]).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...