• Головна
  • Школярам Новомосковська влаштували профорієнтаційний квест
09:40, 18 квітня 2018 р.

Школярам Новомосковська влаштували профорієнтаційний квест

16 квітня дев'ятикласники Новомосковськоъ середньої загальноосвытньоъ школи №6 взяли участь у третьому( PROFI ДЕБЮТ) та четвертому( PROFI ПЛАН) етапах профорієнтаційного КВЕСТу «Я- PROFI ».

На початку заходу спеціаліст з профорієнтації Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Ірина Пасішна запропонувала учасникам заходу ознайомитись з розвитком металургії у часі. Після перегляду презентації, учням довелося пригадати вивчене на уроках хімії, географії та історії, щоб шляхом мозкового штурму визначити значення металургії для розвитку цивілізації, її роль у розвитку країни, вплив металургійного підприємства на наше місто та регіон, розшифрувати вислів: «У сучасної цивілізації залізний хребет».

Під час третього етапу КВЕСТу PROFI ДЕБЮТ школірі переглягнули відеоекскурсію до ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», під час якої вони ознайомились з технологічним процесом виготовлення та асортиментом продукції та умовами праці на підприємстві.

Школярам Новомосковська влаштували профорієнтаційний квест, фото-1

Спеціаліст з профорієнтації центру зайнятості Ірина Санжаревська запропонувала дев’ятикласникам взяти участь у вікторині. Дві команди мали самостійно розробити та презентувати професіограму професії «Електрогазозварник»: розкрити зміст професійної праці, визначити вміння та здібності, які буде розвивати майбутній спеціаліст - електрогазозварник та вимоги, які ставить професія перед людиною. Крім того, діти складали уявний портрет людини, яка працює у металургійній галузі, називали професії металургійної промисловості, визначали професії в металургії, на яких можуть працювати жінки, називали навчальні заклади, де можна отримати цю професію, з'ясовували актуальність професій металургійної галузі на ринку праці регіону. Учасники команд відповідали на питання - цікавинки, використовуючи логічне мислення та свої знання з шкільних предметів.

Учні переглянули профорієнтаційний відеоролик «Електрогазозварник».

Після конкурсів учням чотирьох дев’ятих класів запропонували пройти до актової зали для підбиттяя підсумків КВЕСТу.

Спеціалісти центру зайнятості побажали майбутнім випускникам знайти справу свого життя, працю, що буде дарувати задоволення, відчуття значущості і добробуту та вручили дев’ятикласникам «Пам’ятку старшокласника».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школярі #квест
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...