• Головна
  • 25% новомосковських батьків відмовляються від профілактичних щеплень
10:43, 5 квітня 2018 р.

25% новомосковських батьків відмовляються від профілактичних щеплень

Сімейними лікарями Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги проводиться велика робота по проведенню профілактичних щеплень дітей. Це дає змогу захистити їх від вакцинокерованих інфекцій - кору, правця, кашлюку, дифтерії, поліомієліту, гепатиту, туберкульозу. У 2017 році план щеплень у місті виконано в середньому на 74,8%. План щеплень проти кору на кінець року виконаний на 100%.

Такі дані оприлюднені в інформаці ї про стан профілактики дитячої захворюваності та надання медичної допомоги дитячому населенню міста Новомосковська в 2017 році, оприлюдненій на офіційному сайті міської ради.

Невід’ємною частиною боротьби з туберкульозом є проведення щорічної туберкулінодіагностики дітям від 1 до 15 років включно та проведення флюорографічного обстеження підлітків від 15 до 18 років. Виконання плану туберкулінодіагностики за 2017 рік складає 89% , що на 12% вище середнього показника по області. Всього о бстежено понад 10 тисяч дітей.

Але кількість дітей, яким в 7 років треба проводити ревакцинацію проти туберкульозу , знизилась. В 2017 році ії було зроблено лише 7 дітям тому, що переважна більшість дітей є тубінфікованими.

Охоплення флюорографічним обстеженням підлітків за 2017, 2016 роки складає 100%. У 2017 році медичними оглядами з профілактичною метою охоплено 12565 учнів шкіл або 98,8% від запланован ої кількості .

Слід зауважити, що близько 25% батьків відмовляються від профілактичних щеплень, ризикують здоров’ям дітей та ставлять нашу громаду під загрозу виникнення епідемій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#щеплення #профілактика #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...