• Головна
  • Новомосковських безробітних запросили на міні-ярмарок вакансій
11:42, 22 березня 2018 р.

Новомосковських безробітних запросили на міні-ярмарок вакансій

Новомосковський міськрайонний центр зайнятості продовжує традицію безпосереднього знайомства безробітних новомосковців з потенційними робогтодавцями. 21 березня 2018 року відбувся міні-ярмарок вакансій ТОВ «Агрофірма «Орілівщина».

У заході взли участь представники ТОВ «Агрофірма «Орілівщина»: директор Віталій Гладченко, головний інженер Євгеній Варенюк, тваринник Зоряна Капітієвська, представники Новомосковського міськрайонного центру зайнятості: провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Інеса Маслак, фахівець 1 категорії з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Ірина Санжаревська та 23 безробітні особи, що перебувають на облку у центрі зайнятості.

Директор ТОВ «Агрофірма «Орілівщина» розповів присутнім про відкриті вакансії та переваги роботи на підприємстві. З режимом роботи, умовами праці та завданнями на виробництві ознайомив присутніх головний інженер Євгеній Варенюк. Про роботу на фермі розповіла присутнім тваринник Зоряна Капітієвська.

«На нашому підприємстві використовується сучасне обладнання для доїння корів. Ми готові взяти працівників без досвіду роботи та навчити на робочому місці» - зазначила Зоряна Юріївна.

У рамках міні-ярмарку безробітні ставили питання щодо оплати праці за ненормований робочий час, необхідні для працевлаштування документи та розташування пропонованих робочих місць.

У кінці заходу відбулася співбесіда роботодавця з бажаючими працевлаштуватися. 4 учасники зустрічі зацікавилися запропонованою можливістю працевлаштування та погодилися ознайомитися з робочим місцем безпосередньо на виробництві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працевлаштування #вакансії
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...