В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу

3 лютого у смт Меліоративне пройшов турнір з арм - реслінгу , присвячений 100-й річниці бою під Крутами . Ініціаторами його проведення стали Громадський рух "Могутня Держава" та Національн ий корпус Новомосковщина.

«Кожен свідомий українець повинен знати та пам'ятати героїчні вчинки юнаків, що полягли за Україну під Крутами, захищаючи свої ідеї та рідну землю від радянської влади. Крути – символ нескореного духу нашої нації. А здорова та спортивна молодь є запорукою процвітання нашої країни», - говорять організатори змагань.

Учасники турніру змагалися у двох вагових категоріях. У ваговій категорії до 70 кг 1 місце посів Микола Тараненко. Другим став Олекмандр Буря, а третім - Олег Кожушко .

Переможцем у ваговій категорії 75+ став В ’ ячеслав Винокуров . 2 місце дісталося Михайлу Токареву, а 3-тє - Ігорю Кропові.

В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу, фото-1 В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу, фото-2 В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу, фото-3 В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу, фото-4 В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу, фото-5 В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу, фото-6 В Новомосковському районі пройшов турнір з арм-реслінгу, фото-7
арм-реслінг Меліоративне
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии