• Главная
  • В Новомосковську триває робота над стратегією розвитку
12:18, 14 января 2018 г.

В Новомосковську триває робота над стратегією розвитку

ГО "Від мрії до дії ", яка працює в партнерстві з ГО "Прометей" та ГО "Шлях до майбутнього" і підтримується німецькою федеральною компанією GIZ, 13 січня провела чергову робочу зустріч з обговорення напрацювань за проектом розвитку міста, яким його бачать новомосковці.

Проект "Міське планування із залученням громадськості м. Новомосковська" представив менеджер з комунікацій Віталій Моргун. Як відомо, цей документ було напрацьовано на стратегічній сесії активними громадянами міста разом з громадськими організаціями, і в ньому були визначені головні напрямки розвитку міста.

Робоча зустріч мала за мету, по-перше, визначити реальні шляхи реалізації, тобто втілення в життя тих побажань містян щодо розвитку Новомосковська, які знайшли відображення в проекті. А це, серед іншого : і формування іміджу міста як туристично привабливого, і розвиток інфраструктури міста, і подальше впровадження ОСББ. Актуальними для міста активісти вважають також і питання розвитку демократії в місті, приділення більшої уваги сфері охорони здоров'я, освіти, спорту, а також енергозбереженню та економічним перспективам розвитку міста.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#стратегія #розвиток #обговорення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...