Новомосковськ увійшов до п’ятірки лідерів за кількістю житла, прийнятого в експлуатацію

Новомосковськ увійшов до п’ятірки лідерів за кількістю житла, прийнятого в експлуатацію, Алена Тищенко

В цьому році в Новомосковську прийняли в експлуатацію житлові будинки загальною площею 3258 м2. За цим показником місто посіло 4 сходинку в області. Його випередили тільки Дніпро, Павлоград та Кривий Ріг.

В Новомосковському районі прийняли в експлуатацію житлові будинки загальною площею 4574 м2. Серед інших районів, цей показник посів другу сходинку,повідомляє Головне управління статистики в Дніпропетровській області.

За 9 місяців 2017 року на території області прийнято в експлуатацію житлові будинки загальною площею 250,5 тис.м2, що на 24% більше, ніж у відповідному періоді попереднього року. У цілому по Україні обсяги житлового будівництва збільшилися на 21,4%.

Майже дві третини (64,1%) загальної площі введено в експлуатацію у будинках з двома й більше квартирами, 35,8% – в одноквартирних будинках, 0,1% – у гуртожитках.

Упродовж вказаного періоду прийнято в експлуатацію 2699 квартир, з них у міських поселеннях – 2590, у сільській місцевості – 109 квартир. Середній її розмір становив 86,3 м2 загальної площі, у т.ч. у сільській місцевості – 156,8 м2, у міських поселеннях – 83,4 м2.

Крім того, прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 6,2 тис.м2, що на 15,2% більше, ніж у відповідному періоді попереднього року.

статистика жилье
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии