• Головна
  • Громаді Новомосковська представили план зонування міста
17:46, 14 листопада 2017 р.

Громаді Новомосковська представили план зонування міста

В Новомосковську розпочалося громадське обговорення плану зонування території міста.

Повідомлення про про початок процедури розгляду плану зонування території міста Новомосковськ та врахування пропозицій громадськості опубліковане на офіційному сайті міської ради.

Відповідно до Закону України «Про містобудівну діяльність» план зонування міста є підставою для видачі дозволів на будівництво та виділення землі. Зонінг створюється з метою забезпечення раціонального використання території міста, забезпечення сумісності забудови окремих ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням, збереження об’єктів культурної спадщини та природно-заповідного фонду. Планом визначаються межі житлових, громадських, рекреаційних, виробничих, інфраструктурних та інших зон на території міста. Для кожної з цих зон існують певні обмеження щодо забудови або іншого використання території.

Громаді Новомосковська представили план зонування міста, фото-1

Нагадаємо, що проект плану зонування міста, розроблений інститутом ТОВ «Харківпроект» на замовлення Новомосковської міської ради, вперше презентували 18 вересня 2017 року. Після презентації проекту розробнику було надано перелік уточнень і зауважень. Допрацьований проект плану 9 листопада винесений на обговорення громадськості, яке триватиме протягом місяця - до 9 грудня 2017 року.

З планом зонування новомосковці можуть ознайомитися у відділі містобудування та архітектури за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська, 12 або на офіційному сайті міськради за посиланнями:

Пропозиції та зауваження щодо представленого плану всі зацікавлені особи можуть надсилати на ім’я в.о. міського голови Горошко С.Г. до виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: вул. Гетьманська, 14. Телефон для довідок 7-98-42 (відділ містобудування та архітектури).

Відповідальною особою за організацію розгляду пропозицій призначено начальника відділу містобудування та архітектури Ірину Майстренко, телефон 7-57-41.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зонування #зонінг #обговорення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...