Новомосковськ залишиться без води: з чим це пов’язано

Новомосковськ залишиться без води: з чим це пов’язано, Алена Тищенко

Незабаром водопостачання комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» обмежать. Це пов ’ язано з великою заборгованістю підприємства, повідомляє прес-служба КП «Дніпроводоканал».

Без води місто може залишитися через півтора тижня – 20 листопада.

Станом на 7 листопада 2017 року сума заборгованості КП «Новомосковськ водоканал» за спожиті послуги з централізованого водопостачання становить 11,8 млн. грн.

«У нашого підприємства також існують зобов'язання, що вимагають 100% оплати рахунків за електроенергію, покупну воду, податки, заробітну плату, експлуатаційні витрати, що є запорукою безперебійної роботи водопровідно-каналізаційного господарства.

Стабільна робота КП «Дніпроводоканал» знаходиться в прямій залежності від своєчасного надходження коштів від споживачів послуг водопостачання та водовідведення, в тому числі від КП «Новомосковськ водоканал»», - зазначають в прес-службі.

Таким чином, з метою подальшого безперебійного забезпечення Дніпра послугами водопостачання та водовідведення, КП «Дніпроводоканал» буде змушене обмежити водопостачання на місто Новомосковськ.

Про вимушені заходи з боку вже попередили керівництво КП «Новомосковськ водоканал». Їм запропоновали погасити заборгованість та провести оплати поточних рахунків.

Відповідальність за наслідки, пов'язані з обмеженням водопостачання покладається на керівництво КП «Новомосковськ водоканал».

вода долги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии