У Новомосковському районі замовчують питання створення ОТГ?

У Новомосковській районній раді незабаром відбудеться сесійне засідання, у ході якого багато хто очікував обговорення наболілого питання - щодо створення об’єднаної територіальної громади. Але вже другу сесію поспіль у порядок денний дане питання не включають.

Незабаром, 10 листопада, у Новомосковській районній раді відбудеться чергова сесія. До неї вже розробили та ретельно підготували проекти рішень, а також визначили графіки усіх комісій.

Серед проектів рішень – питання життєдіяльності закладів та установ району, освітянські, земельні, господарські, фінансові та інші питання. Проте питання ОТГ у цьому списку чомусь відсутнє.

До речі, засідання, присвячене питанню громади, яке нещодавно проходило в малому залі міської ради, теж пройшло «тихо». На засіданні навіть не були присутні представники району.

До того ж таке важливе рішення, як створення принципово нової адміністративної одиниці не обговорено з потенційними її членами, тобто з людьми, яким жити в цій громаді.

Ті, що вже живуть об’єднаними громадами, говорять, що це ефективно, вигідно та перспективно. А от що скажуть висновки, які зробить департамент економічного розвитку ДніпроОДА, щодо спроможності громади поки невідомо.

Нагадаємо, що на минулій сесії депутати міськради прийняли рішення про добровільне об’єднання територіальних громад. А отже більше 20 сіл та селищ незабаром увійдуть до складу Новомосковської об’єднаної громади.

громады депутаты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии