![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
17:44, 31 жовтня 2017 р.
У Новомосковську надходження до місцевого бюджету збільшились на 27 млн грн
Новомосковська податкова інспекція виконала планове завдання по наповненню місцевих бюджетів на 105,9%. У порівнянні з минулим роком, надходження збільшились на 27 мільйонів гривень.
Про це повідомив заступник начальника Новомосковської ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігор Порубай під час нещодавньої зустрічі з представниками бізнесу Магдалинівського району.
«Основну частину надходжень забезпечили податок на доходи фізичних осіб – 331,6 млн грн, податок на землю – 67,1 млн грн та єдиний податок – майже 38,2 млн грн», - зазначив заступник начальника Новомосковської ОДПІ.
За його словами, збільшилися надходження і в порівнянні з минулим роком – на 27 млн грн. За 9 місяців поточного року вони склали майже 484 млн грн.
«Виконання платниками податків зобов’язань перед бюджетом, є позитивним результатом співпраці фахівців Новомосковської ОДПІ та представників бізнесу», - відмітив Ігор Порубай.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...