• Главная
  • Рецепт щастя від родини Савченків
12:50, 16 сентября 2017 г.

Рецепт щастя від родини Савченків

Рецепт щастя від родини Савченків

В житті кожного з нас нічого не буває випадково. Доля чи Божий промисел готує кожному з нас свій шлях. Родина Ілони та Віталія Савченків в цьому сенсі теж не виняток. Можливо, вони теж планували своє життя якось інакше, але доля приготувала їм сюрпризи.

Чи можете Ви полюбити чужу дитину, як власну? Таке питання ставить кожен з тих, хто хоч раз замислювався подарувати повноцінну родину дитині –сироті.

В цій родині все досить незвично, першою в їх родині з’явилася наймолодша дівчинка – Софійка. Історія її появи у родині теж мала свою, на мій погляд, чарівну історію. Подружжя Савченків робило ремонт у власному будинку, плануючи, де буде в і тальня, де спальня батьків, а де дитяча кімната . Одного ранку , прокинувшись , Віталій Миколайович розбудив дружину і чітко сказав: «Це буде спальня для маленької Софійки. І яким же було здивування подружжя, коли дитину, яку вони вирішили взяти на виховання , звали Софією.

Непомітно пройшов рік, Софійка зростала, радуючи батьків. А подружжя все частіше і частіше замислювалися, а може ще якась дитина потребує батьківської турботи та любові? І не помилилися. До Ілони Борисівни та Віталія Миколайовича звернулася мати – вихователька Ніна Іванівна Лискіна і розповіла про дівчинку Олександру, яку залишили батьки. Подружжя , не вагаючись , вирішило зустрітися з дівчинкою. Але батько поїхав у відрядження , і на перше побачення в дитячий будинок Ілона вирушила сама. Зустріч відбулася більш - менш вдало, майбутня мати часто навідувала Сашу. І ось, перед тим, як вже прийшов час забирати дівчинку додому, Ілона Борисівна вирішила познайомити її із сестричкою. До того, що відбувалося далі , не був готовий ніхто. Олександра навідріз відмовилася знайомитися із Софійкою і їхати до родини. Вона ревіла так, що серце Ілони Борисівни краялося на маленькі шматочки. Вихователі попередили прийомних батьків, що дівчинка – «твердий горішок», і усі свої проблеми вирішує виключно криком. Олександра голосила на весь дитячий будинок так, що заповнювала собою увесь вільний простір. Все закінчилося раптово, саме у ту мить, коли на порозі з’явився батько, Віталій Миколайович. Дівчинка замовкла, уважно подивилася на чоловіка і беззаперечно прийняла його за головного. До сьогоднішнього д н я у Олександри один авторитет – батько.

Життя подружжя йшло своїм чередом, дівчатка підростали, радуючи батьків жвавістю та дотепністю. Що ще потрібно, щоб почувати себе щасливою родиною? Мабуть , ще одна дитина. Родина Савченків – віруюча. І от одного разу батько, помолившись Богу, прийшов до дружини і сказав, що , мабуть , у них знову буде дитина, і то буде ще одна дівчинка, білявка з голубими очима. Ілона Борисівна якось не дуже звернула увагу на слова чоловіка. Та знову сталося чудо. До подружжя Савченків зателефонували і розповіли про дівчинку, яка залишилися круглою сиротою, що в неї нікого немає, а дівчинка дуже гарна, добра і спокійна. Подружжя поїхало до санаторію, де тимчасово перебувала дівчинка . В раховуючи попередній досвід, взяли з собою Софійку та Сашу. Дівчинка дійсно була, як маленька принцеса, білявка з бездонними голубими очима. Чи це не диво, шановний читачу? Батьки одразу познайомили Оленку з дівчатами і запитали, чи згодна вона стати їм старшою донькою, а дівчаткам – старшою сестрою. Оленка відповіла, що так. Ось так, за неповних три роки, подружжя Савченків стало щасливою багатодітною родиною.

Ольга Лало,

заступник директора Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Новомосковскновости #новостиНовомосковска #приемныесемьиНовомосковска #семьяСавченко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...