• Головна
  • Новомосковская полиция информирует
11:41, 29 березня 2017 р.

Новомосковская полиция информирует

Рівень довіри населення Новомосковського регіону у діяльності Новомосковської поліції - є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності, у зв’язку з чим керівництвом відділу приділяється значна увага тісній співпраці та взаємодії з населенням, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства, відкритості та прозорості в межах, визначених Конституцією та законами України. Всі об’єктивні зауваження, які надходять до поліції, всебічно розглядаються та по них приймаються рішення, після чого на підставі чинного законодавства заявникам надаються відповіді.

Тобто зв'язок між нашими громадянами та поліцією діє на підставі відкритості та прозорості. Поліцією Новомосковщини забезпечено постійне інформування про свою діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, у забезпечені публічної безпеки і порядку, а також не позбавлено жодного нашого мешканця права на отримання у порядку та відповідно до вимог, визначених законом, доступу до публічної інформації, власником якої є Новомосковська поліція.

За останній тиждень на двох сайтах нашого міста поліцією виявлений результат відсутності достовірної інформації у авторів опублікованих матеріалів, які будуються лише на оціночних судженнях анонімних критиків на адресу Новомосковського відділу поліції та її працівників. Звичайно, ми розуміємо той факт, що згідно зі ст. 30 Закону України «Про інформацію» ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за висловлення оціночних суджень, особливо автори, які віддають перевагу залишатися в тіні та критикувати публічних людей анонімно. Тому нагадуємо, що з метою запобігання неадекватної критики відносно поліції, формування правильної реакції як з боку суспільства, так і поліції, Новомосковським відділом здійснюється реагування на всі скарги, пропозиції та заяви громадян тільки згідно чинного законодавства та на підставі Закону України «Про звернення громадян».

З повагою,

Новомосковський відділ поліції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новомосковск #Новомосковскийотделполиции
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...