Кожен, хто хоч раз був на прийомі у косметолога, знає, що в кабінеті фахівець використовує засоби, призначені виключно для роботи в салоні. Косметолог не рекомендує використовувати їх в домашніх умовах.

Косметика з мас-маркету – засоби для покращення зовнішності людини та тимчасового маскування недоліків. Виробникам косметики з мас-маркету на законодавчому рівні заборонено випускати засоби, що проникають глибше за роговий шар. Саме тому вони лише тимчасово маскують недоліки. Така косметика підходить у молодому віці та за відсутності серйозних проблем зі шкірою.

Професійна косметика – парафармацевтичні засоби усунення естетичних недоліків різного характеру. При виробництві професійної косметики використовуються активні компоненти у високій концентрації, через що такі засоби мають сильний ефект. Ефективні формули розробляються в лабораторіях і не розголошуються. Працювати з професійною косметикою можуть лише косметологи, які пройшли інструктаж роботи з кожним конкретним препаратом.

Шукаєте якісні професійні засоби для депіляції? Ви можете купити перевірену косметику для депіляції на Tanoya!

Що ще потрібно знати про професійну косметику, щоб перестати вірити в змову:

Вона завжди розбита на вузькі лінійки

Ви вже зрозуміли, що професійна косметика усуває вади, а не маскує їх. Ефект забезпечений, так як для кожної проблеми (купероз, акне, пігментація, сухість або жирність шкіри) виробник створює лінію засобів від а до я. Це означає, що й у милі, й у тоніці, й у кремі є активні компоненти, створені задля усунення проблеми.

У продуктах з мас-маркету найчастіше крем націлений на маскування конкретного недоліку, проте інші засоби універсальні.

Не буває професійних продуктів два в одному

Мас-маркет любить поєднувати кілька обіцянок в одній пляшці – це приваблює покупця. Виробник професійної косметики ніколи так не вчинить. Дія кожного засобу спрямована на вирішення конкретного завдання, а сторонні компоненти змащуватимуть його ефект.

Упаковка професійної косметики не така вже й приваблива

Дизайн продукції мас-маркету має залучати споживача. Більше того, більша частина вартості кремів із супермаркету припадає якраз на яскраву ефектну упаковку та гонорари зірок, які його рекламують.

А ось професійну косметику косметологи вибирають не за обкладинкою, а за якістю. Тому така косметика має досить скромний зовнішній вигляд – найчастіше професійні продукти пакують у звичайні білі банки.

Вона не може спричинити алергію

Тільки така продукція може завоювати довіру спеціаліста та оселитися у кабінеті у косметолога або на столику перукаря. Найменший натяк на алергію – і майстри повністю відмовляються від лінійки.