Вже минули ті часи, коли єдиним життєвим шляхом було навчання та праця суто в межах своєї країни. Оскільки в нашу епоху людина може здобувати освіту та реалізувати надані долею таланти де завгодно, то треба завчасно потурбуватись щодо вивчення іноземних мов. І тут на допомогу поспішає білінгвальна школа, створена на базі приватного закладу Базис.

Чим приваблює школа Базис

Батьки та їхні діти обирають цей приватний заклад з таких причин:

 • Високий рівень засвоєння знань під час уроків та в позакласний час;
 • Атмосфера творчості та поваги до себе та інших;
 • Втілення прогресивних технологій навчання та новітніх підходів до виховного процесу;
 • Наявність простору для розвитку;
 • Спрямованість на індивідуальний підхід та особистісно-орієнтовану педагогіку;
 • Гарантована безпека.

Але що є головним підґрунтям для формування виключних можливостей майбутнього, то це білінгвальні класи в школі Базис, де викладання предметів та спілкування в позакласний час здебільшого провадиться англійською мовою.

Що це таке – білінгвальні класи

Якщо дитині пощастило вступити в білінгвальні школи в Києві, то викладання предметів буде вестись двома мовами: державною та англійською. З цього приводу можна зробити висновок щодо глибокого проникнення у логіку та механізми обох мов. А оскільки таким чином провадиться навчання з усіх основних предметів та занять в різних гуртках, то з'являється унікальний шанс як добре знати державну мову, так і вільно думати і говорити англійською.

Зазначеним вище досягненням сприяє не тільки викладання двома мовами та присутність англомовного асистента вчителя під час спілкування українською. Визначну роль тут відіграє зорієнтованість на використання матеріалів провідних міжнародних програм, авторських розробок та освітніх онлайн платформ. Своє значення також має уклін в бік проєктної роботи. Окрім того, всі вчителі володіють відповідними сертифікатами викладання англійської, певний час пропрацювали за кордоном, та добре підготовлені до праці з дитячим колективом.

Як потрапити до англомовних класів

Якщо є бажання навчатись в білінгвальних класах, то треба вдатись до таких дій:

 • Заповнити спеціальну анкету;
 • Домовитись про зустріч з куратором білінгвальної програми;
 • Пройти додаткове тестування з англійської мови.

Якщо дитина витримала це випробування, то англомовна молодша школа зі свого боку не пошкодує зусиль для розширення мовної компетенції молодого покоління. Саме для цього будуть використані методики, коли вивчення іноземної мови виходить за межі звичайного уроку англійської.

Особливості та переваги білінгвальних програм

Після навчання в школі Базис, кожний учень отримує такі можливості:

 • Вільне володіння різними мовами та повноцінне навчання в закладах іншої країни;
 • Формування європейського типу мислення;
 • Рівень освіти відповідно до міжнародних стандартів;
 • Переваги принципу адаптивності системи шкільної освіти та ін..

На додаток слід сказати, що білінгвально викладається не тільки математика та природничі науки, але й образотворче мистецтво, музика та фізкультура. Примітним вважається й той факт, що інтеграція іноземної мови з фізвихованням та діяльністю в позаурочний час гарантовано сприяє створенню в свідомості цілісного звукомоторного образу. В таких випадках, засвоєння іноземної мови полегшується завдяки асоціативним зв’язкам.