Для оцінки системи згортання крові і гемостазу використовується специфічний метод діагностики - коагулограма. Аналіз оцінює різні показники, перелік яких визначає лікар в індивідуальному порядку для кожного пацієнта.

Здати кров на дослідження гемостазу у Києві пропонують десятки клінік, лабораторій, а також державні поліклініки. Оперативну лабораторну діагностику за доступними цінами ви можете пройти у лабораторії ІГР ЛАБ у Києві біля м. Житомирська за адресою пр. Перемоги 121-Б. Ми проводимо дослідження на новітньому високоточному обладнанні з використанням якісних витратних матеріалів. У клініці IGR працюють досвідчені лікарі-лаборанти, які знають особливості і тонкощі виконання тестів.

Особливості виконання аналізів

Матеріалом для дослідження є венозна кров пацієнта. Забір крові проводиться натщесерце. Отриманий матеріал придатний до аналізу протягом 4 годин після забору крові. У разі необхідності зразки можна архівувати протягом 3 тижнів при температурі -20 градусів.

При цьому повторні заморозки і розморожування не допускаються.

У лабораторії ІГР ЛАБ обробка аналізів крові на коагулограму проводиться за допомогою спеціального обладнання - автоматичних аналізаторів, центрифуги для відділення плазми крові або ж методом імуноаналізу.

У будь-якому випадку діагностика - це доступна ціна, оперативне виконання тестів і максимально точні результати діагностики.

Коли необхідно робити коагулограму?

Дослідження на оцінку системи гемостазу не є типовим аналізом. Як правило, показники згортання крові і аналіз проводяться за призначенням лікаря. Направлення на дослідження дає лікар гематолог, хірург, терапевт, гастроентеролог, гінеколог або інший фахівець.

У більшості випадків результати аналізу мають важливе діагностичне значення і використовуються в таких випадках:

 1. В процесі скринінгу патології коагуляції.
 2. Перед будь-якими оперативними втручаннями та в післяопераційному періоді з метою оцінки ризику розвитку кровотеч.
 3. При деяких патологіях печінки.
 4. Для виявлення тромбоемболічних ускладнень.
 5. Для оцінки негативного впливу на організм окремих лікарських препаратів.

У вагітних коагулограма виконується для виключення діагнозу "тромбоз" глибоких вен. Крім того, діагностика гемостазу у вагітних необхідна для оцінки ризику невиношування плоду, передчасного відшарування плаценти, затримки і патологій розвитку, внутрішньоутробної загибелі.

Крім того, аналіз дозволяє своєчасно діагностувати такі патології і захворювання, як:

 • тромбоз;
 • кровотечі будь-якої етіології і локалізації;
 • ниркову і печінкову недостатність;
 • гострі гепатити;
 • гемофілію;
 • гестоз та ін.

Де здати коагулограму у Києві за оптимальною ціною?

Кожній людині може бути призначений аналіз крові на коагулограму. Київ насичений великою кількістю лабораторій та клінік, в яких виконується даний вид дослідження. Ціна лабораторної діагностики в різних закладах різниться в залежності від витрат на виконання аналізу, використаного методу діагностики, а також цінової політики конкретного медичного центру.

У лабораторії ІГР ЛАБ вам запропонують комфортні умови для здачі аналізів, а також лояльний цінник на послуги. Об'єктивна і якісна діагностика дозволить уникнути багатьох проблем у вагітних і інших пацієнтів, вчасно почати лікування важких захворювань і патологій, попередити різні ускладнення.

Переваги здачі лабораторних тестів в лабораторії ІГР ЛАБ:

 1. Відсутність черг.
 2. Уважний ввічливий персонал.
 3. Доступні ціни на медичні послуги.
 4. Професійне діагностичне обладнання.
 5. Зручне місце розташування клініки.
 6. Професійні лікарі-лаборанти з великим досвідом роботи.