Презентація — це особлива форма подання інформації. Для цього зазвичай використовуються технічні засоби. Основне завдання презентації, наприклад, створеного сайту, — зацікавити аудиторію у цьому продукті. Безпосередньо перед проведенням презентації складається так званий сценарій.

Презентація — це особлива форма подання інформації

У відповідності з тематикою презентації та умовами її проведення підбирається відеоряд для демонстрації продукту, комп'ютерна графіка, звукове і кольорове оформлення, заздалегідь підготовляються роздаткові матеріали. Чим презентація яскравіше, тим краще і привабливіше вона для цільової аудиторії.

Шукаєте html шаблони? Зверніть увагу на пропозицію TemplateMonster.

Як підготувати презентацію

Хто вони, організатори презентацій? За проведення презентацій в компаніях найчастіше відповідальні PR-фахівці. Як правило, для їх проведення необхідни є заздалегідь складений детальний план. Тут потрібно викласти мету заходу, описати аудиторію, представити концепцію і висловити загальний задум PR-звернення, скласти перелік передбачуваних відеосюжетів, діаграм, таблиць та інших засобів візуального забезпечення презентації.

Якщо ви хочете зробити по-справжньому яскраву і чудову презентацію, то до ваших послуг теми для презентацій powerpoint, які зараз можна придбати на сайті TemplateMonster.

Як пишеться презентація? Сценарій презентації складається з перерахування всіх основних подій та етапів заходів в послідовному порядку. При безпосередньому проведенні презентації ведучий повинен дотримуватися саме цього регламенту. Саме PR-звернення не повинно бути нав'язливим, а проходити в стилі імпровізації. При цьому сам текст повинен бути підготовлений заздалегідь.

Презентація вирішує відразу кілька завдань:

- сповіщає про подію, що відповідає інтересам аудиторії;

- спонукає аудиторію до дій, в цілому відповідним ідеям презентації та її загальним задумом;

- сприяє завданням компанії по залученню клієнтів.

Стратегія презентації така: сформувати на першому етапі довіру до компанії, після чого перейти до переконання клієнта в діях, запропонованих в презентації.

Щоб створити презентацію, необхідний шаблон, який вже розробили для вас фахівці компанії TemplateMonster. Завітайте на сайт компанії та ознайомтеся з широким асортиментом різноманітних шаблонів для створення сайтів, презентацій та блогів.