У 2019 році у Новомосковську планують продовжити ремонт відділень міської лікарні, міських доріг та навчальних закладів.
Про це йдеться в проекті «Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2019 рік», опублікованому на офіційному сайті міськради.
Зокрема, на облаштування приміщень центральної міської лікарні блискавкозахистом планують витратити 1 млн. 130,5 тис. грн. Продовжать наступного року ремонтувати інфекційне відділення лікарні. На це виділили 3 млн. грн. Також в бюджеті міста передбачили кошти на виготовлення проекту капітального ремогту дитячого відділення в сумі 250 тис. грн.
На оновлення покрівель навчальних закладів міста в наступному році заклали 3 млн 222 тис. грн. На ці кошти збираються капітально відремонтувати покрівлі навчально-виховного комплексу № 1 та школи № 2.
Проведення реконструкції напірної каналізації по вулиці Сучкова обійдеться міському бюджету у 3 млн 409,2 тис. грн.
Також у 2019 році капітально відремонтують дорожнє покриття по вулиці Леваневського. Оновлення дороги коштуватиме 2 млн 148 тис. грн.
Ще 1 млн 428,2 тис. грн бюджетних коштів планують виділити на розробку робочого проекту реконструкції вілиці Гетьманської.