• Головна
  • Який зв'язок між мусцимолом та ГАМК-рецепторами?
Новини компаній
17:22, 10 липня

Який зв'язок між мусцимолом та ГАМК-рецепторами?

Новини компаній

Не так давно, фармакологія могла запропонувати виключно хімічні препарати для лікування депресії та тривоги. Але, багато пацієнтів відзначали негативні наслідки та повернення проблеми. Після численних досліджень з'явився препарат MuscimollOne. Він розроблений на основі речовини мусцимол, яка має природне походження. Вказується, що вона взаємодіє з ГАМК-рецепторами. Пропонуємо розібратися, як вони пов'язані між собою, і який результат отримує людина.

Що таке мусцимол?

Представлену речовину одержують за допомогою обробки мухомору. Вона є психоактивним компонентом, що надає сприятливий вплив на нервову систему при дозованому вживанні. Доведено, що структура мусцимолу аналогічна ГАМК, яка є у мозку людини. Активуючи рецептори, починаються хімічні зміни, що пригнічують тривогу та покращують настрій.

Що потрібно знати про кислоту?

Гамма-аміномасляна кислота є головним загальмовуючим нейромедіатором у тілі. Вона виробляється нейронами, і дозволяє забезпечити стабільну роботу нервової системи. Якщо її достатньо, то людина спокійна, а активність головного мозку збалансована. Коли порушується нейротрансмісія ГАМК, у людини з'являється тривожний розлад, і вона не може нормально сприймати те, що відбувається.

ГАМК потрібна для заспокоєння ЦНС, зниження відчуття тривоги, усунення напруженості. Дедалі більше лікарів починають використовувати препарати, розроблені з урахуванням представленої кислоти, відмовляючись від хімічних засобів. Мусцимол проникає в бар'єр і виявляється в мозку, активно вступаючи в реакцію з нейронами.

Який вплив має прийом мусцимолу?

Представлена ​​речовина є безпечною, оскільки має розраховане дозування, і при дотриманні курсу дозволить отримати:

  • Поліпшення настрою, яке можна побачити після першого прийому;
  • Розвиток пам'яті та концентрації. Робота нервової системи стабілізується, і людина стає стійкою до негативних подій. Вона може легко справлятися з великою кількістю роботи і не турбуватися, якщо виникають складності;
  • Усунення звичок. За наявності ОКР пацієнт може мати нав'язливі думки здійснювати певні дії. Після закінчення курсу, ця проблема зникне, тому що не буде тривоги;
  • Покращення мислення. Людина навчиться позитивно сприймати те, що відбувається, і не буде турбуватися;

Також стабілізується сон, з'являються позитивні думки, а панічні атаки не турбуватимуть. Що спричиняє порушення роботи нервової системи? Сучасний спосіб життя, який має велике навантаження, і не всі готові до нього адаптуватися.

Нейропротектор для боротьби з тривогою

Хімічні препарати впливають тимчасово, але для отримання тривалого результату, потрібно звернутися до природних речовин. MuscimollOne плавно зменшує тривожність, усуває стрес, покращує сон і дозволяє нормалізувати роботу нервової системи. Препарат:

  • Має запатентовану технологію, яка пройшла дослідження та довела ефективність;
  • Отриманий шляхом обробки мухомору, що говорить про його природне походження;
  • Проходить очищення за європейською технологією;
  • Не містить шкідливих речовин;

Дізнатися більше цікавого про препарат можна, перейшовши до https://muscimol1.com.ua/blogs/blog. Боротися з тривожністю потрібно кардинально, не усуваючи симптоми, а вирішуючи проблему. Зміна мислення та стабілізація роботи нервової системи будуть довгостроковими, і депресія не повернеться. Одного курсу препарату достатньо для отримання результату. Вартість такого лікування дешевша, чим антидепресантами, але результат краще.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...