• Головна
  • Дніпропетровська філія "Газмережі" чекає показання лічильників газу від клієнтів з 1 по 5 квітня
Новини компаній
11:00, 31 березня

Дніпропетровська філія "Газмережі" чекає показання лічильників газу від клієнтів з 1 по 5 квітня

Новини компаній

Газорозподільна компанія регіону нагадує, що з 1 по 5 число щомісяця необхідно вчасно передавати показання лічильника природного газу. Це забезпечить точні та коректні розрахунки у майбутньому.

Дніпропетровська філія «Газмережі», як оператор газорозподільної системи, відповідає за баланс природного газу в області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг). Для цього у компанії є розгалужена система приладів обліку та обробки показань лічильників. Аби передати актуальні обсяги спожитого блакитного палива, клієнти компанії можуть скористатися мультифункціональним особистим кабінетом «Газмережі» https://my.grmu.com.ua/.

Дніпропетровська філія "Газмережі" чекає показання лічильників газу від клієнтів з 1 по 5 квітня, фото-1

Нагадуємо: для коректної фіксації показань споживачу необхідно зазначити перші 5 цифр (зліва направо), що знаходяться до коми та кольорового поля.

Якщо споживачі передають показання через мультифункціональний сервіс https://my.grmu.com.ua/ і користуються комп'ютером — кнопка «Передати показання» знаходиться у верхньому куті зліва біля кнопки «Оплатити». На смартфоні дану опцію слід шукати у верхньому куті справа.

Якщо ж споживачі Дніпропетровщини не мають доступу до комп’ютера чи смартфона, передати показання можна через контакт-центр ГК «Нафтогаз України» за номерами:

  • 066-300-2-888;
  • 098-300-2-888;
  • 093-300-2-888;
  • 057-708-01-87;
  • 056-747-36-35.

Дніпропетровська філія «Газмережі» дякує клієнтам за свідомість та відповідальність!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...