• Головна
  • Якісне вирішення найбільш складних цивільних спорів
Новини компаній
07:16, 9 грудня 2023 р.

Якісне вирішення найбільш складних цивільних спорів

Новини компаній

На практиці досить часто зустрічаються цивільні спори, до яких належать абсолютно всі ситуації, які можуть виникати між фізичними особами незалежно від того, до якого громадянства вони належать. Особливість цих справ полягає в тому, що при попаданні у цю категорію вони отримують максимально приватний характер. У тому випадку, якщо є потреба здійснити процес вирішення будь-якого цивільного спору, за допомогою потрібно звернутися до професіонала на сайт malyk.com.ua, де кожен потенційний клієнт гарантовано отримає перевірену та якісну допомогу.

Основні категорії цивільних спорів

У тому випадку, якщо виникає потреба здійснити процес вирішення цивільних спорів, досить часто виникає питання про те, які з них належать до цієї категорії. Серед них можна виділити наступні:

  • житлові спори;
  • сімейні спори;
  • земельні спори;
  • спадкові спори;
  • питання, які пов'язані з вирішенням боргів;
  • питання, які пов'язані із відшкодуванням отриманої шкоди та інші.

У будь-якому випадку при вирішенні таких потреб обов'язково за висококваліфікованою допомогою потрібно звернутися до юристів та адвокатів які точно знають, як правильно вести себе у кожній із ситуацій.

Цивільні спори та їх особливості

Серед тих категорій цивільних спорів, які є найбільш поширеними, варто виділити сімейні. Сюди в окрему категорію можна віднести шлюборозлучні процеси, спори, які пов'язані із визначенням порядку спілкування із дитиною або ж установлення батьківських справ, а також питання, які можуть виникати між подружжям у розлученні стосовно розподілу майна.

Окрему увагу варто звернути на житлові спори, які досить часто пов'язані із правами громадян на користування або володіння будь-яким видом нерухомого майна. Це можуть бути справи, які пов'язані із придбанням, орендою або продажом нерухомого майна, а також позбавлення або встановлення права здійснювати процес користування цим майном.

Серед цивільних спорів, які досить часто пов'язані з процесом успадкування, в окрему категорію потрапляють спадкові спори. Це можуть бути питання, які пов'язані із поновленням строків, у які буде отримана спадщина, оспорюванням заповіту або реалізацією всіх інших дій.

Серед тих спорів, які досить активно схожі на житлові, варто виділити земельні спори. Їх особливість полягає в тому, що в рамках їх розгляду обов'язково будуть розібрані всі конфліктні ситуації, які мають відношення до розпорядження, володіння та користування саме земельними ділянками. Сюди окремо можна віднести спірні ситуації, які пов'язані із заподіянням суттєвих збитків, які виникли через процес здійснення земельних правовідносин.

Окрім того, існує окрема категорія спорів, які мають відношення до відшкодування шкоди. Відшкодування матеріальної шкоди може виникати через пожежу, серйозну дорожньо-транспортну пригоду або ж сюди можна віднести моральну або фізичну шкоду, нанесену конкретній особі. У будь-якому випадку незалежно від ситуації за допомогою завжди потрібно звертатись до висококваліфікованих адвокатів або юристів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...