• Головна
  • Держаудитслужба перевіряє бюджет Новомосковська
18:00, 2 червня 2023 р.

Держаудитслужба перевіряє бюджет Новомосковська

Держаудитслужба перевіряє бюджет Новомосковська

29 травня розпочато державний фінансовий аудит бюджету Новомосковської міської територіальної громади за період з 01.01.2020 по 31.03.2023. Перевірка проводиться згідно з планом проведення заходів Державної аудиторської служби України на ІІ квартал 2023 року.

Про це повідомили у Східному офісі ДАСУ.

На початку аудиту була проведена робоча нарада з керівництвом Новомосковської міської ради та головними розпорядниками бюджетних коштів, комунальними підприємствами. Міський голова Сергій Рєзнік разом з першим заступником начальника Східного офісу Держаудитслужби Вікторією Самойленко представили присутнім робочу групу аудиторів, наголошено на мету державного фінансового аудиту, який спрямований на проведення аналізу та перевірки законності і ефективності формування та виконання місцевого бюджету, а також встановленню додаткових джерел наповнення міського бюджету.

Під час проведення аудиту будуть проводити інспектування в управлінні освіти Виконавчого комітету Новомосковської міської ради, КНП «Новомосковська центральна міська лікарня, а також збори інформації в міських установах, організаціях та підприємствах, які отримували кошти місцевого бюджету та використовували (отримували) комунальні ресурси.

За результатами аудиту нададуть пропозиції та рекомендації, спрямовані на підвищення якості управління фінансовими ресурсами територіальної громади та організації системи внутрішнього контролю. Орієнтовний термін завершення державного фінансового аудиту – вересень 2023 року.

У Східному офісі ДАСУ нагадали, що інформацію про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни можна надавати: на поштову адресу Офісу: 49101, м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 22, корпус 2, на електронну адресу: [email protected], на «гарячу лінію» за телефоном (056)772 22 65 залишити письмове повідомлення на вебсайті у розділі «Звернення громадян».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Аудит #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...