• Головна
  • Особливості шин бренду Triangle: чому вони такі популярні в Китаї і країнах Європи
Новини компаній
09:33, 3 лютого 2023 р.

Особливості шин бренду Triangle: чому вони такі популярні в Китаї і країнах Європи

Новини компаній

Цей бренд сполучив традиційну помірність ціни і водночас достойну якість виробу. Можна сказати, що Triangle сполучає якість, технічну досконалість і зносостійкість. До того ж саме цей бренд відомий як один із перших китайських виробників, що почав пропонувати шини з Китаю де використана якісна технологія застосування радіальної конструкції як для вантажівок, так і для легкових авто.

Більше про вибір актуальних моделей від китайського виробника можна прочитати на сторінці інтернет-магазину «ТІР-Шина» https://tir-shina.com.ua/triangle.html. Компанія пропонує вироби кращих брендів, що обслуговують потреби вантажних авто та автобусів від різних постачальників та виробників шинної продукції.

Triangle: спеціалізація на вантажівках та автобусах

Особливості шин бренду Triangle: чому вони такі популярні в Китаї і країнах Європи, фото-1

Якщо більшість китайських виробників мають універсальну спеціалізацію, то значна частина пропозицій цього бренду спрямована на забезпечення гумою вантажівок і автобусів.

Окремий напрямок діяльності компанії – крупногабаритні шини для спеціальної техніки та вантажного транспорту. Цікаво, що компанія використовує свої інноваційні розробки і для забезпечення якісною гумою авіації та великих аграрних машин і механізмів.

Шини Triangle: розроблено національною інженерною лабораторією Китаю

Компанія вирізняється поміж інших китайських виробників потужною науковою та практично-дослідницькою базою. Національна інженерна лабораторія Китаю заснована і працює завдяки ініціативі саме виробника шин Triangle. Ця лабораторія розробляє всі нові і перспективні моделі шин. А також проводить дослідження і запроваджує власні інновації. Саме тому більшість моделей саме цього виробника з Китаю користується популярністю не тільки на теренах КНР, але і в країнах Європи. Адже шини цього бренду мають доступну ціну і достатню якість виробу.

25 мільйонів шин і понад 300 патентів

Компанія щороку виготовляє і постачає на всі континенти та у велику кількість країн свою продукцію. Щороку за даними китайських виробничників, вони виготовляють приблизно 25 мільйонів шин. Для того, щоб мати перевагу у конкурентній боротьбі на світовому ринку, китайські розробники постійно вдосконалюють шини власного виробництва. За роки роботи китайська компанія та її науковці зареєстрували понад 300 патентів на винаходи.

Одна із найцікавіших останніх розробок – «розумна шина», що не тільки має цікаву форму та конструкцію, але й може збирати необхідні для аналізу дані для прогнозування часу зносу, необхідності заміни шини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...