• Головна
  • Перезаправні та закритого типу - які бувають картриджі для POD систем та переваги кожного з них
Новини компаній
11:00, 13 січня 2023 р.

Перезаправні та закритого типу - які бувають картриджі для POD систем та переваги кожного з них

Новини компаній

У багаторазових pod системах використовуються змінні та перезаправні картриджі. Перші поставляються вже із заповненою виробником рідиною і використовуються в закритих подах. Другі призначені для застосування в системах закритого типу і їх потрібно самостійно заправляти. Фактично від того, який режим експлуатації більше підходить вейперу, залежить вибір пристрою для паріння.

Перезаправні та закритого типу - які бувають картриджі для POD систем та переваги кожного з них, фото-1

Хоча вже існують моделі, наприклад, від відомого китайського бренду Elf Bar, в яких можна використовувати як змінний, так і перезаправний картридж. Це досить зручно, що послужило причиною величезної популярності таких пристроїв відомої торгової марки. Але ми сьогодні поговоримо про картридж для ПОД системи з погляду практичності та особливостей експлуатації, а також з'ясуємо, якому типу пристрою для паріння варто віддати перевагу в конкретній ситуації.

Картриджі до ПОД систем закритого типу

Такі витратні матеріали являють собою змінний контейнер, в який виробник вже попередньо залив рідину для паріння. У картриджі розміщена спіраль з намотаною на неї ватою. Після першої затяжки активується нагрів койла і відбувається випаровування рідини. Після завершення запасу рідини картридж слід зняти, а на його місце поставити інший. Процедура заміни не займає більше 10 с, тож використання закритих багаторазових ПОДів максимально схоже на паріння одноразових. Тільки в цьому разі на утилізацію здається не весь пристрій, а лише картридж, що витратив свій ресурс.

Переваги картриджів до закритих ПОД систем:

  • Відсутність необхідності самостійно заливати рідину в бак.
  • Швидкість зміни контейнера.
  • Максимально наближений до одноразового способу використання.

З мінусів варто відзначити слабкий вибір смаків. Ні, порівняно з одноразовими електронними сигаретами він ширший. Але, звісно, про повну свободу, а вже тим паче можливість приготувати самозаміс, звісно, не йдеться.

Пристрої для паріння зі змінним картриджем ідеально підійдуть тим людям, які не бажають витрачати час на обслуговування свого пода і хочуть розширити смаковий спектр після використання одноразових. Також експлуатація таких девайсів обійдеться трохи дешевше порівняно з одноразовими електронками. Тож вдасться ще й злегка заощадити.

Перезаправні картриджі для відкритих під систем

У цьому разі турбота про поповнення запасу рідини лежить на вейпері. Не можна сказати, що цей процес занадто виснажливий і займає вже так багато часу. Однак треба розуміти, що в процесі експлуатації такого пристрою для паріння доведеться:

  • Кожні 7-10 днів міняти випарник.
  • Перед заливкою рідини з іншим смаком і через кожні 6000 тяг промивати контейнер проточною водою.
  • Стежити за запасом рідини, інакше в разі її недостатньої кількості можливе підгоряння вати або спіралі та поява відчуття гіркоти в роті.
  • Приблизно раз на місяць за середньої інтенсивності ширяння міняти перезаправний картридж на новий. На жаль, такий розхідник теж не вічний.

Головна перевага відкритих підсистем - безмежний вибір смаків, адже можна навіть приготувати самозаміс. Тому для любителів експериментів і незвичайних смакових відчуттів такий пристрій стане оптимальним вибором. Також не варто забувати, що експлуатація відкритої під системи обійдеться найдешевше. Тож якщо шанувальника паріння не лякає необхідність періодично самостійно поповнювати запас рідини і брати участь в обслуговуванні пристрою, то купівля виправдає всі очікування.

Важливо перед придбанням звернути увагу на особливості кожної системи, врахувати, що, наприклад, процедура заливки рідини в бак вимагає від власника системи акуратності та певних знань процесу функціонування пристроїв для паріння. Наприклад, важливо не допускати потрапляння рідини всередину девайса, щоб уникнути пошкоджень електронної частини пода. Також слід після заправки залишити пристрій у спокої на деякий час, щоб рідина просочила вату на спіралі. Інакше "гарика" не уникнути.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...