• Головна
  • Зробили ремонт та встановили сучасне обладнання: як працює під час війни одна з лікарень Новомосковська
18:10, 26 грудня 2022 р.

Зробили ремонт та встановили сучасне обладнання: як працює під час війни одна з лікарень Новомосковська

Зробили ремонт та встановили сучасне обладнання: як працює під час війни одна з лікарень Новомосковська

В одній з лікарень Новомосковська встановили сучасне обладнання. А ще місцевим коштом відремонтували перший поверх корпусу поліклініки. Привели до ладу головний вхід. Оновили реєстратуру, коридор, частину кабінетів.

«Лікарні та медпрацівники потужно тримають свій фронт. Попри величезне навантаження воєнного часу. Тому у 2022-му не припиняли підсилювати їх сучасним обладнанням. Зокрема, нове оснащення отримала Новомосковська лікарня», – зазначив заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Олексій Григорук.

Він додав, що у 2022 році придбали обласним коштом та передали медзакладу цифровий рентгенівський комплекс, компресор, наркозно-дихальний апарат, ультразвукову діагностичну систему, електромеханічне функціональне ліжко.

За кошти благодійників, зібрані на платформі United24, лікарня отримала два операційні столи, прилад для вакуумної терапії ран, наркозно-дихальний апарат, апарати зовнішньої фіксації.

Місцевим коштом привели до ладу приміщення поліклініки. Оновили реєстратуру, коридор, частину кабінетів.

«Ми прийняли рішення, не дивлячись на складні часи, робити в лікарні перетворення. Аби мешканцям було зручно та комфортно отримувати медичні послуги. Осучаснили заклад і продовжуємо це робити. Велика подяка обласній владі, яка надала суттєву допомогу обладнанням», – наголосив Новомосковський міський голова Сергій Рєзнік.

Окрім традиційного прийому, ходить з колегами-травматологами й у відділення стаціонару консультувати пацієнтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...