![](https://s.0569.com.ua/section/logo/upload/pers/98/logo.png?20240727)
11:42, 23 грудня 2022 р.
З наступного тижня для більшості школярів Дніпропетровщини розпочнуться зимові канікули
![З наступного тижня для більшості школярів Дніпропетровщини розпочну... З наступного тижня для більшості школярів Дніпропетровщини розпочнуться зимові канікули](/dist-assets/images/cap.jpg)
Більшість шкіл області вже наступного тижня йде на зимові канікули. З понеділка відпочиватимуть учні 643 закладів. Про це стало відомо під час брифінгу в Дніпропетровській ОВА.
«Коли йти на відпочинок та скільки він триватиме, кожна школа вирішує самостійно. Та більшість навчальних закладів підуть на канікули за стандартним графіком – з 26 грудня. У деяких вони триватимуть два тижні. Інші зупинилися на трьох», – зазначила заступник голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.
У 130 школах регіону канікули стартують з 29 грудня. Інші ще визначаються.
Перед тим, як відпустити дітей на кілька тижнів відпочинку, класні керівники проведуть з ними бесіди щодо безпеки. Крім звичайних нагадувань про правила безпеки в побуті, на дорозі, на льоду, особлива увага буде звернена на правильну реакцію на сигнали повітрячної тривоги та алгоритм дій в разі знаходження підозрілих предметів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Дніпропетровська філія "Газмережі": як проходить обслуговування газових мереж спільного користування у багатоповерхівках
Новини компаній
13:00
22 липня
live comments feed...