• Головна
  • Поради новомосковцям: як залишатися на зв’язку, коли мобільні мережі працюють з перебоями
08:54, 8 грудня 2022 р.

Поради новомосковцям: як залишатися на зв’язку, коли мобільні мережі працюють з перебоями

Поради новомосковцям: як залишатися на зв’язку, коли мобільні мережі працюють з перебоями

Підключитися до національного роумінгу, скористатися SMS-повідомленнями, завантажити офлайн-месенджери та полегшені версії застосунків. Це дозволить у скрутній ситуації залишатися на зв’язку з близькими та викликати екстрені служби.

«Коли мобільні мережі працюють з перебоями, є декілька варіантів, як залишатися на зв’язку. Зокрема, можна скористатися національним роумінгом. Безкоштовно підключитися до будь-якого оператора, що є у зоні дії вашого пристрою. Зможете навіть «зловити» 2G інтернет», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Для цього в налаштуваннях вимкніть автоматичний вибір оператора та в ручному режимі оберіть мережу, яку «бачить» смартфон.

За відсутності інтернету та мобільної мережі у нагоді стануть альтернативні месенджери. Це Bridgefy, Briar, Walkie Talkie, Rumble та ін. Для зв’язку вони використовують Bluetooth і передають повідомлення у радіусі до 100 метрів.  

«Раджу усім близьким, сусідам встановити однакові офлайн-месенджери. Це дозволить побудувати одну мережу у житловому комплексі, мікрорайоні, громаді. Чим більше пристроїв користується одним додатком, тим більше радіус дії», – підкреслив Іван Начовний.

Працюють і звичайні SMS-повідомлення.

За відсутності світла усім необхідно зменшити споживання мобільного інтернету. Для цього – увімкнути функцію «економія трафіку».

Встановіть полегшені версії застосунків – Facebook Lite, Messenger Lite, Google Go, Google Maps Go. Вони здатні працювати навіть з мінімальною швидкістю мобільного інтернету. А ще – оберіть функцію офлайн-роботи у Google Maps та заздалегідь завантажте потрібні мапи.

Для економії трафіку слід також вимкнути автоматичне завантаження у месенджерах, обмежити якість картинок і відео. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...