• Главная
  • Жителі Новомосковська можуть отримати продуктові набори
07:41, 23 июня

Жителі Новомосковська можуть отримати продуктові набори

Жителі Новомосковська можуть отримати продуктові набори

В Терцентрі по вулиці Паланочній, 29 розпочато видачу першої партії з 10 тисяч продовольчих наборів для безкоштовної видачі соціально незахищеним жителям Новомосковська. 

Згідно з рішенням виконкому, допомогу мають право отримати городяни, які опинилися в складних життєвих обставинах, дохід яких не перевищує 2,5 прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність (тобто 4835 грн), багатодітні сім'ї, сім'ї військовослужбовців та загиблих воїнів. 

Набір містить дві банки тушонки, борошно, цукор, макарони, один з видів круп (в залежності від наявних), ковбасу, згущене молоко, чай, печиво. 

Для отримання проднабору необхідно написати заяву в Терцентрі, до якої додати копії паспорту, ІПН та за наявності певного статусу – копію відповідного посвідчення. 

Додаткову інформацію можна отримати за тел. 096-635-44-65 або на стенді в Терцентрі, де на дошці оголошень вивішені необхідні інформаційні документи.

Учора проднабори вже отримали підопічні Терцентру. Відсьогодні триває реєстрація та видача пакунків усім зазначеним категорія громадян. Вистачить усім, тому не обов’язково намагатися отримати продукти в перші дні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...