• Главная
  • В біліотеці Новомосковська читачка популяризувала книгу української авторки
15:10, 20 июня

В біліотеці Новомосковська читачка популяризувала книгу української авторки

В біліотеці Новомосковська читачка популяризувала книгу української авторки

Публічна бібліотека Новомосковської міської територіальної громади в цьому році бере участь у традиційній регіональній кампанії з популяризації творчості українських письменників від Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки - "Письменники, короновані словом".

Переможцями найвідомішої літературної премії країни "Коронація слова" в різні роки були Василь Шкляр, Юрій Андрухович, Люко Дашвар, Андрій Кокотюха, Іван Байдак і Світлана Талан. Зокрема остання авторка є надзвичайно популярною в Україні. Пропонуємо черговий відгук від читачки на роман Світлани Талан "Розколоте небо":

"Вперше взяла до рук книгу української письменниці Світлани Талан і не прогадала. Читаючи роман «Розколоте небо» я згадувала своїх предків, які теж мали господарство і були дуже замучені працею. Морально було дуже важко читати цей роман, бо в ньому описано горе і радість, любов і ненависть, зґвалтування, смерть і навіть людоїдство…В романі Світлани Талан йдеться про розкуркулення і колективізацію, голодомор 30-тих років в селі Підкопаївка на Луганщині. Розповідається про одну сім’ю «куркулів» Чорножукових, які були дуже роботящі, заможні і дружні. По-різному склалися їхні непрості долі. Я плакала і сміялася, переживала разом з героями їхнє власне життя. Цей роман я хотіла б порекомендувати молодому поколінню, щоб навчились людяності, співчуттю чужому горю і небайдужості. Цінуйте життя, будьте щирими, працьовитими, незлобливими.

Із задоволенням буду й надалі брати книги цієї письменниці і радити її всім своїм знайомим", - заначила активна читачка бібліотеки Зінаїда Грузин.

Шукайте цю та інші книги письменниці в бібліотеках міста:

- Публічна бібліотека Новомосковської міської ТГ (абонемент): вул. Паланочна, 17-Б;

- Бібліотека - філія № 1: вул. Кулебівська, 153;

- Бібліотека - філія № 2: вул. Сучкова, 116;

- Бібліотека - філія № 3: вул. Гетьманська, 41-А.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...