• Головна
  • Міський голова Новомосковська Сергій Резнік звернувся до мешканців міста
14:30, 13 червня 2022 р.

Міський голова Новомосковська Сергій Резнік звернувся до мешканців міста

Міський голова Новомосковська Сергій Резнік звернувся до мешканців міста

"Нічних тривог стає відчутно менше. Вочевидь залишки ракет війська рф бережуть для ударів по маршрутах поставок озброєння. Як би там не було, а в Новомосковську ніч з однією тривогою і без матеріальних та людських втрат. Дякуємо ЗСУ!

Не забуваємо про безпеку. Агресор підступний і непередбачуваний. Сигнали тривоги вимагають відповідної реакції для збереження життя і здоров’я.

Розпочинається новий робочий тиждень тилового міста. Критична інфраструктура працює, городяни отримують комунальні послуги в повному обсязі. Жодних проблем з функціонуванням бізнесу в Новомосковську – хто хоче, той працює, всі умови для цього є. Щорічно цього дня у студентів розпочиналася сесія. Війна змінила звичний плин навчання. Але віримо в те, що це не надовго. В те, що головною проблемою в житті молоді знову буде «незалік». Та це станеться тоді, коли «незалік» ми дружно поставимо ворожій орді, яка не вгамовується й продовжує сіяти смерть на нашій землі.

Учора в московії відзначили день росії. Він став черговим днем фейків, які вони намагалися нав’язувати всьому світові – начебто вони мирна країна, яка діє за принципами гуманізму й добросусідства. Знову кричали з трибун про свою «святу» значимість та історичну вагу, знову поширювали свої історичні, мілітаристські та пропагандистські наративи щодо колишніх звершень «тисячолітньої історії». Але мовчать про ганебну війну в Україні, про смерті дітей, ґвалтування, крадені труси і унітази. Мовчать і про те, що їхній «триколор» впровадили за царя Петра І для обману морської охорони балтійських портів, що «двоголового орла» вони вкрали у Візантії для підтвердження тези «москва – третій Рим», що назву «Русь» вони вкрали у 1721 році, коли Петро І проголосив державу «російською імперією», а себе – імператором. Не «тисячолітня історія», а лише 300 років формального існування росії на карті - це всього лише ланцюжок фейків та жорстокої імперської агресії. Агресії, яку ми неодмінно вгамуємо.

Для цього працюємо. Міцний тил, чесна сплата податків, громадська активність, допомога армії, розбірливість в інформаційному полі – наш внесок у перемогу. Вистоїмо. Все здужаємо. Двоголовий орел на гербі росії вже кукурікає з хрипом.

Все буде Україна!Вдалого нового робочого тижня. Спокійного трудового дня."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...