• Главная
  • Мер Новомосковська розповів про особливості роботи станції ШМД міста в умовах воєнного часу
10:33, 12 мая

Мер Новомосковська розповів про особливості роботи станції ШМД міста в умовах воєнного часу

Мер Новомосковська розповів про особливості роботи станції ШМД міста в умовах воєнного часу

Мер Новомосковська Сергій Рєзнік на своїй сторінці у фейсбук розповів про особливості роботи станції ШМД міста в умовах воєнного часу:

"Стосовно особливостей роботи швидкої медичної допомоги під час війни. Наказ МОЗ дозволяє їм приймати лише критичні та екстрені виклики від громадян, тобто пов'язані з порятунком життя: зупинка серця, дихання, велика кровотеча. В інших випадках диспетчер «швидкої» має право надати консультацію по телефону та рекомендувати звернутися до сімейного лікаря.

Зараз завантажувати «швидку» дрібницями - недопустимо. У них з’явилися задачі, не властиві для мирного часу, тому середня протяжність виклику бригади ШМД може складати уже не 16, як раніше, а 500 кілометрів. Прошу городян, які мають хронічні захворювання, своєчасно звертатися до сімейних лікарів та проходити планове лікування. У нас тилове спокійне місто, тому проблем із цим немає – амбулаторії й лікарня працюють у штатному режимі. Зараз доля викликів на випадки, пов’язані з нервовими розладами, стресом, панічними атаками через війну значно знизилася у порівнянні з початковим періодом війни. Очевидно, у місті залишились люди зі стійкою психікою. Минулого місяця мав місце ганебний випадок у Новомосковську, коли п’яний чоловік побив фельдшера «швидкої». Воєнні часи вимагають відповідних рішень: забіяка, у якого вирувала через край енергія, тепер її застосовує на користь державі на передовій. За таку оперативність дякую командуванню Новомосковського центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат). Така ж доля спіткає й тих, хто гасає вулицями міста без глушників – плюс транспортний засіб піде на потреби оборони. Досить умовлянь! А в цілому виклики до людей, у яких виникли ускладнення зі здоров’ям, пов’язані з пияцтвом, зараз сильно відволікають «швидку» від виконання завдань за призначенням. Підкреслю, що законодавці працюють над тим, щоб на законодавчому рівні виклики до людей у стані сп’яніння зробити платними. Скільки витратили на п’яничку – стільки й компенсуй. Бо ніде в світі ці виклики не обслуговує швидка допомога і вони не входять до страхування - це сплачується з власної кишені.

Низький уклін медперсоналу нашої станції швидкої медичної допомоги - всі працюють на перемогу! Ще раз: виконуйте правила дорожнього руху, поступайтеся дорогою автівкам швидкої, залишайте у дворах можливість для їх проїзду. І будьте всі здорові!??"

Читайте також:У ТОВ «Комсіті» повідомили новий графік вивезення сміття з приватного сектору Новомосковська

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...