09:41, 30 квітня 2022 р.
У Перещепинській громаді працюють над продовольчим забезпеченням: весняні польові роботи
У Перещепинській громаді працюють над продовольчим забезпеченням. Мешканці обробляють «Сади Перемоги». Садять овочі борщового набору, зокрема, картоплю. А ще місцеві приймають в себе переселенців.
Про це під час брифінгу у ДніпроОВА розповів голова Перещепинської громади Ярослав Цвіркун.
«У громаді зареєстровано понад 1,5 тис переселенців. З них більш ніж 1,1 тис вже отримали відповідну довідку. Вона дає можливість отримувати пільги від держави. Понад 50 власників домоволодінь надали прихисток родинам, що втекли від війни», – зазначив Ярослав Цвіркун.
Від додав, що Перещепинська громада активно долучилася до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». За програмою гуманітарної допомоги отримали 44 тонни посадкової картоплі. Понад 1 тис людей її висаджують. А ще згуртувалися освітяни, залучили батьків та учнів. Обрали ділянки на території шкіл. Там почали висаджувати, зокрема, моркву, буряк. Овочами забезпечуватимуть їдальні навчальних закладів.
«Стабільна ситуація з посівною. Процес йде злагоджено. На території громади майже 30 тис га ріллі. Основна частина вже засіяна, – сказав голова Перещепинської громади. – Співпрацюємо й з програмою «U-LEAD з Європою». Отримали генератори, баки для води. А від обласної військової адміністрації нам передали продуктові набори для переселенців».
Ярослав Цвіркун запевнив, що стабільно працює вся критична інфраструктура. Лікарні та аптеки забезпечені медикаментами. Відкриті магазини, курсує транспорт.
Читайте також: На потреби ЗСУ: Новомосковський молодіжний центр провів благодійний ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:10
7 листопада
16:03
7 листопада
11:20
7 листопада
Від музейних колекцій до архітектурних памʼяток: як ЄС допомагає рятувати культурну спадщину України
Партнерський матеріал
09:00
7 листопада
07:19
7 листопада
15:10
5 листопада
12:42
5 листопада
live comments feed...