• Главная
  • Кількість біженців у Новомосковську зростає
12:09, 14 апреля

Кількість біженців у Новомосковську зростає

Кількість біженців у Новомосковську зростає

Кількість біженців у Новомосковську зростає.

Про це 14 квітня у своєму щоденному зверненні повідомив міський голова Сергій Рєзнік:

"Приймаємо переселенців. ...Серед них багато дітей. Організовуємо роботу пунктів їх перебування, де ми забезпечуємо їх гарячим харчуванням. Вдячний тим городянам, які приймають переселенців удома, це прояв солідарності в такі важкі часи. Для тих біженців, хто виявляє бажання працювати, маємо вакансії, забезпечуємо роботою. Адже приїжджають кваліфіковані лікарі, вчителі, інженери. Надаємо психологічні консультації переселенцям".

Як ми вже інформували, підприємці, які візьмуть на роботу переселенців, отримуватимуть грошову компенсацію - за кожного працевлаштованого 6,5 тис.грн. Заявку можна подати через службу зайнятості або на порталі Дія. Кошти виплачуватимуть протягом перших двох місяців після оформлення трудових договорів.

У Новомосковську офіційно стали на облік понад 2 тисячі переселенців. Новомосковський міськрайонний центр зайнятості пропонує для них 37 актуальних вакансій - це посади на підприємствах, в установах і організаціях. Більшість із цих посад були вакантними й раніше, а деякі вивільнилися після звільнення працівників, що терміново виїхали з міста в останній час. Центр зайнятості працює в штатному режимі.

Раніше мер міста виказав слова захоплення педагогам міста за тепле ставлення до евакуйованих діток:

"Вдячний, що особливу увагу приділяєте дітям переселенців з місць, які зараз стали небезпечними для проживання. Діти звикли, що вчитель – сильний, теплий і великий. Ви - Авторитет! Не раз особисто спостерігав, як вранці малеча бігла вітатися до вчителя, обнімати і пригортатися. Це найвищий ступінь довіри, поваги й любові! Дякую!...".

Додамо, що нещодавно керівник Дніпра Борис Філатов попросив переселенців, по-можливості прямувати далі. Причина - Дніпропетровщина стає тиловою, прифронтовою зоною з усім з цього слідуючим. Зокрема, лікарні готуються приймати поранених, інші установи та заклади, а також волонтери - посилено виконувати свою роботу.

Читайте також"У місті спокійно, ситуація під контролем. Новомосковськ воює, працює і волонтерить", - мер

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...