• Главная
  • Як зареєструватися в Єдиній базі даних про внутрішньо переміщених осіб: інформують в Новомосковському УПСЗН
17:35, 6 апреля

Як зареєструватися в Єдиній базі даних про внутрішньо переміщених осіб: інформують в Новомосковському УПСЗН

 Як зареєструватися в Єдиній базі даних про внутрішньо переміщених осіб: інформують в Новомосковському УПСЗН

Як зареєструватися в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб?

Інформують в Новомосковському управлінні праці та соціального захисту населення:

"Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО) здійснюється Управлінням праці та соціального захисту населення за адресою: м. Новомосковськ, вул. Горького, 2а.

Телефони для довідок – 068 927 82 09, 098 441 44 81, 099 790 71 67, 063 792 39 68 Прийом громадян: щодня з 8:00 до 19:00 (без обідньої перерви).

На отримання довідки мають право особи, які після введення Указом Президента воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням КМУ від 06.03.2022 р. № 204.

Таким чином, отримати довідку та бути внесеними до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб мають право особи, які перемістилися з 24 лютого 2022 р. з таких областей: Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також м. Київ.

Як обмінюватися кадровими документами в умовах воєнного стану? Для отримання довідки повнолітня або неповнолітня внутрішньо переміщена особа (із 14 років) звертається особисто, а малолітня дитина, недієздатна особа або особа, дієздатність якої обмежена – через законного представника із заявою про взяття на облік".

Читайте також:У Нацполіції запрацювала телефонна «гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні - Ігор Клименко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...