• Главная
  • Керівники Новомосковська зустрілися з міністром у справах ветеранів України
13:36, 4 апреля

Керівники Новомосковська зустрілися з міністром у справах ветеранів України

Керівники Новомосковська зустрілися з міністром у справах ветеранів України

Керівники Новомосковська зустрілися з міністром у справах ветеранів України.

Про це повідомили в прес-службі міської ради:

«Сьогодні місцева влада – це також фронт» —, наголосила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з міським головою Сергієм Рєзніком та секретарем міської ради Володимиром Арутюновим.

Зустріч пройшла в межах робочої поїздки міністра до Дніпропетровської області. Було обговорено низку питань щодо державної ветеранської політики, заходи зі зміцнення обороноздатності країни, а також допомоги, яку надає місто та благодійники українським Захисникам.

Міністр зазначила, що в урядовому Плані відновлення України особлива увага приділена державній ветеранській політиці стосовно Захисників, членів їхніх сімей та родин загиблих Воїнів, після перемоги вона буде осучаснена. Це стосується, зокрема, пільг та соціальних гарантій, над якими зараз працює Міністерство.

Також Юлія Лапутіна розповіла, що Мінветеранів працює над впровадженням гідних заходів щодо вшанування пам'яті полеглих українських Воїнів, зокрема, розробки закону про Військове меморіальне кладовище. «Законопроєкт, над яким працювали фахівці Мінветеранів спільно з народними депутатами, вже зареєстровано у Верховній Раді. Якщо його буде прийнято, то обов'язково нормою в населених пунктах стане виділення ділянки під військове кладовище. Ми маємо гідно вшановувати наших Героїв, які полягли за Україну, за її суверенітет і територіальну цілісність», – зазначила Юлія Лапутіна.

Міністр також висловила вдячність керівництву міста, громаді та волонтерам за всебічну допомогу Силам Територіальної оборони та заходи, спрямовані на забезпечення ключових потреб нашої армії та економіки. «Уся наша країна об'єдналася, щоб дати гідну відсіч ворогу. Дякую кожному з вас за безцінний внесок у нашу спільну перемогу – перемогу всієї України», – наголосила Юлія Лапутіна.

Фото прес-служби міської ради

Керівники Новомосковська зустрілися з міністром у справах ветеранів України, фото-1
Керівники Новомосковська зустрілися з міністром у справах ветеранів України, фото-2
Керівники Новомосковська зустрілися з міністром у справах ветеранів України, фото-3

Читайте також: Мер Новомосковська розповів про ситуацю у місті на ранок 4 квітня

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...