• Головна
  • Як прибулим на Новомосковщину отримати довідку переселенця
10:34, 23 березня 2022 р.

Як прибулим на Новомосковщину отримати довідку переселенця

Як прибулим на Новомосковщину отримати довідку переселенця

Люди, які виїхали з місць активних бойових дій, можуть отримати довідку внутрішньо переміщеної особи.

Куди звертатися за документом у Дніпропетровській області, зокрема й на Новомосковщині, розповіли під час брифінгу в обласній військовій адміністрації. 

«Довідка переселенця – офіційний документ про нове місце проживання. Допоможе влаштувати дитину в школу, отримати медичну допомогу та соціальні послуги. Лише у Дніпрі за тиждень, з 15 до 21 березня, звернулися та отримали статус внутрішньо переміщеної особи понад 570 людей. Детальніша інформація – на офіційній сторінці міськради у Facebook»,  зазначила начальниця відділу Центрального управління соцзахисту населення Дніпровської міськради Світлана Сіренко.

Отримати відповідну довідку переселенця можна в органах соціального захисту міст, районів, сіл та селищ, центрах надання адміністративних послуг. Або онлайн – через державний портал електронних послуг «Дія».

«Усі дані про переселенців вносяться до Єдиної інформаційної бази даних. Аби до неї потрапити, людина повинна подати до управління соцзахисту за місцем перебування документи. Найперше, заяву та документи, що посвідчують особу, громадянство, мають відмітку про місце реєстрації. Для дитини – свідоцтво про народження», – додала Світлана Сіренко

Якщо в паспорті немає прописки, необхідно надати інші підтверджуючі документи. Зокрема, трудову книжку, військовий квиток, атестат або диплом про освіту. А ще свідоцтво про право власності на рухоме або нерухоме майно, довідку з місця навчання. Головне, щоб документи доводили факт проживання на вказаній переселенцем території.

Читайте також: Поновила роботу автостанція Дніпра на напрямок Новомосковська та Новомосковського району

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...